Сегодня: Дата  Время: Время

Рекомендації при відсутності інтернету


Перш за все перевірте кабель на відсутність механічних пошкоджень у Вашій квартирі. Кабель повинен бути без розривів або механічних пошкоджень та щільно входити у гніздо мережевої плати. 

Крім цього, переконайтеся, що штекер добре віджатий – для цього достатньо вийняти і вставити назад штекер у гніздо мережевої плати. 

Якщо після переустановлення непошкодженого кабелю у гніздо мережевої плати підключення до Інтернет не з’явиться, скористайтесь наступним рекомендаціями:
  1. На комп’ютері зайдіть у меню «Пуск», «Панель керування», «Мережеві підключення», «Підключення по локальній мережі», включіть та відключіть підключення по локальній мережі, для цього необхідно правою кнопкою миші натиснути на піктограмі «Підключення по локальній мережі» і у випадаючому меню миші обрати команду «Відключити» або «Підключити».
  2. Перевірте чи підключена мережева карта у «Диспетчере устройств». Для цього зайдіть в меню «Пуск», натисніть правою кнопкою миші на піктограмі «Мой компьютер» і з випадаючого меню миші оберіть посилання «Управление». У діалоговому вікні, що з’явилося, «Управление компьютером» оберіть «Диспетчер устройств». У правій частині вікна розгорніть список «Сетевые платы», якщо мережева карта відключена, підключіть її.
  3. Перевантажте комп’ютер.
HEX код:

R: G: B: